„E-woda.pl” to sklep internetowy ,który zaopatrzy Twoją firmę na co dzień, ważne spotkanie, imprezę firmową, szkolenie lub event w produkty takie jak : woda, kawa, soki, napoje, słodycze - w jednym miejscu bez wychodzenia z biura. 


W swojej ofercie posiadamy ponad 500 najlepszych produktów. Mamy w sprzedaży towary producentów takich jak: Żywiec Zdrój, Coca Cola, Jacobs, Red Bull, Maspex, Liner i wielu innych. 
Bezpośrednia współpraca z Producentami oraz bogate doświadczenie w branży pozwala nam zachować konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę Klienta.


Właścicielem sklepu internetowego www.e-woda.pl jest firma TEDI sp. z o.o. sp.k. S.K.A  z siedzibą w Suwałkach, specjalizująca się w sprzedaży artykułów branży FMCG .


Nasza Firma to nowoczesne, stabilne struktury, nastawione na innowacyjność i elastyczność, zbudowane w oparciu o ponad 30-letnią tradycję istnienia na rynku. Bez względu na to, czy współpraca dotyczy dużej korporacji czy też małego rodzinnego biznesu, nasi Klienci zawsze mogą liczyć na najwyższy standard obsługi.


Od wielu lat stale podnosimy swoje kwalifikacje i jakość świadczonych usług. Współpraca z naszymi specjalistami owocuje zadowoleniem wśród Klientów jak również dobrą atmosferą wewnątrz Firmy. 
Zaufanie, jakość, terminowość dostaw i nowoczesność w procesie dystrybucji – to najważniejsze wyznaczniki naszej współpracy.


Główną ideą, jaką staramy się realizować, jest to, by dostawy były zawsze na czas, a obsługa Klientów była na jak najwyższym poziomie.